Ловіть весняні знижки: преміальні навушники від Sennheiser і Bowers & Wilkins за неймовірно низькими цінами!

244d95dd06accd467fef1578ea65c3c9

Вeснa — чaс бути яскрaвим! Нaвушники брeндів Bowers & Wilkins і Sennheiser — цe тexнікa, ствoрeнa з душeю, щo нe прoстo звучить, a нaдиxaє жити, бути яскрaвим і щодня створювати щось нове.

Найчистіше звучання PX7 від Bowers & Wilkins!

Повнорозмірні Bluetooth навушники PX7 від британського бренду Bowers & Wilkins — це особлива інноваційна естетика, актуальна електроніка і чисте збалансоване звучання.  

Модель PX7, на відміну від своїх попередниць, має значно легший композитний каркас, а тому вона набагато комфортніша в експлуатації. Активне поглинання шуму, актуальний модуль Bluetooth п’ятого покоління, до 30 годин автономної роботи, — і це ще не всі її переваги. Та найважливіше — це ідеально збалансоване звучання, без надмірного домінування низьких або високих частот. Звук чистий, делікатний, насичений і неймовірно емоційний.

Momentum True Wireless 2 від Sennheiser: відчуй, як звучить свобода!

Нові TWS-навушники Momentum True Wireless 2 від німецького бренду Sennheiser — це унікальне поєднання витонченого ексклюзивного дизайну, продуманого до дрібниць комфорту й об’ємного, насиченого звучання.

Новинка потішить поціновувачів справжнього комфорту: у новинки маленькі габарити, зручна посадка і просте сенсорне керування. Модель Momentum True Wireless 2 працює на модулі Bluetooth п’ятого покоління і підтримує SBC, AAC і aptX. На відміну від своїх попередниць, вона значно автономніша, — близько 7 годин ґаджет працює безперервно, а заряду кейса вистачить ще на 4 повних робочих сеанси.

Але найважливіша перевага новинки — це ідеально збалансована тональна палітра, що поєднала в собі насичений об’ємний бас, чисту природну середину і дзвінкі мелодійні високі частоти.

Ексклюзивно у магазині професійної аудіотехніки Soundmag, ловіть суперзнижки на легендарні повнорозмірні навушники від Bowers & Wilkins і на неймовірно легкі та зручні TWS-навушники від Sennheiser! Преміальна якість для музики, що надихає.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.