Як вибрати фурнітуру для меблів

6d6b773da11359b302a688d90757b8ad

Якість гoтoвиx мeблів бaгaтo в чoму зaлeжить від фурнітури, яку викoристaли при склaдaнні. Тoму вирoбники приділяють вибoру тaкиx eлeмeнтів oсoбливу увaгу, підбирaючи якісні кoмплeктувaльники. Слід увaжнo пoстaвитися дo купівлі, з чим прoпoнуємo рoзібрaтися в цій стaтті. Ми дoпoмoжeмo вибрати функціональну та зручну продукцію, що має тривалий період експлуатації.

Для вас актуальне питання придбання конструктивних елементів для дивана, шафи, тумбочок та іншого? Тоді радимо купити фурнітуру для меблів в магазині «Кронас». У каталозі представлена ??популярна продукція, яка стане незамінною при створенні предметів інтер’єру. Компанія KRONAS є безпосередньо виробником, тому має можливість встановлювати найоптимальніші ціни на ринку.

Характерні особливості

Меблева фурнітура є обов’язковою та важливою частиною цілісного виробу. До комплектувальників можна віднести:

  • різні кріплення;
  • ручки для шафок;
  • напрямні для ящиків;
  • ніжки й підставки;
  • петлі та ін.

Від якості фурнітури багато в чому залежать ефективність експлуатації та естетична привабливість готового виробу. Тому при купуванні слід приділити увагу типу та особливостям комплектувальників.

Основні різновиди

Фурнітура для меблів класифікується на кілька видів. Це може бути продукція для лицьового (зовнішньої) оздоблення або різні кріплення.

До першого різновиду належать предмети, які відразу впадають в очі при погляді на меблі. Це можуть бути ручки, накладки та інші вироби, що мають декоративну функцію. Ніжки можуть бути опорними або цокольними. Ручки класифікують з огляду на форму (наприклад, краплеподібні, схожі на скобу, кнопкові, у вигляді кільця та ??ін.).

Фурнітура для кріплення належить до продукції, асортимент якої складається з петель, куточків, скоб, стяжок, різного виду напрямних, підіймачів і доводчиків. Ці елементи служать для відчинення та зачинення конструкцій, руху панелей в горизонтальному або у вертикальному положенні. Особливість кожного елемента залежить від типу петель, які бувають накладними, кутовими та ін.

Рекомендації з вибору

Велику популярність має така меблева фурнітура, як шурупи або конфірмат. Однак ці типи кріпильних виробів мають деякі недоліки. До них належить одноразове кріплення без можливості подальшого демонтажу та встановлення на нове місце. Ще важливо зазначити – при використанні конфірмата отриманий результат повністю залежить від фахівця, який збирає меблеву конструкцію.

Поєднувати рояльні петлі з основою з деревоволокнистих або деревостружкових плит неприпустимо. Раніше таке поєднання було поширене, але сьогодні виробники пропонують нові, більш ефективні варіанти. Наприклад, можна використовувати петлі, що складаються з чотирьох шарнірів. Комплектувальники такого виду відмінно справляються зі своїми завданнями. До основних переваг належить висока функціональність – елементи витримують пару тисяч циклів роботи дверей. При цьому протягом всього часу відсутнє провисання, що притаманне рояльним петлям.

Вибираючи напрямні, необхідно визначитися з їх видом. Бувають шарнірні та роликові. Вони відрізняються не тільки візуально, але й за звуком спрацьовування. Шарнірні коштують дешевше. Їх переважно використовують при виробництві бюджетних меблів.

Крім функціональних характеристик, потрібно брати до уваги візуальну складову. Переконайтеся, що фурнітура буде доречно поєднуватися з дизайном меблів (особливо це стосується зовнішніх елементів). При правильному виборі ви отримаєте не тільки функціональну, але й естетично привабливу продукцію, яка буде стильно доповнювати інтер’єр.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.